Absolwenci w 2005 roku

Klasa 3 a
matematyczno - informatyczna
Wychowawca:
mgr inż. Bogusława Kidawska
  1. Bednarek Damian
  2. Bigaj Marek
  3. Ciereszko Maciej
  4. Ciołczyk Anna
  5. Dubiel Tomasz
  6. Dudek Piotr
  7. Głowacz Joanna
  8. Godyń Małgorzata
  9. Hajduk Michał
  10. Jaśko Barbara
  11. Kieres Mikołaj
  12. Klecki Marek
  13. Kramarz Damian
  14. Łatocha Marcin
  15. Lelito Szymon
  16. Marek Michał
  17. Mądrzyk Arkadiusz
  18. Miazga Ryszard
  19. Mirocha Agnieszka
  20. Oczkowska Małgorzata
  21. Odrzywołek Ludwik
  22. Orzech Barbara
  23. Pałka Paweł
  24. Radwański Łukasz
  25. Siejka Elżbieta
  26. Szklarczyk Klaudia
  27. Szklarczyk Mateusz
  28. Szymkiewicz Anna
  29. Wachnicki Marek
  30. Wanat Natalia
  31. Zeman Katarzyna
Klasa 3 b
matematyczno - informatyczna
Wychowawca:
mgr Sylwia Rychter
  1. Barańska Patrycja
  2. Biegus Łukasz
  3. Biel Paweł
  4. Bogusz Michał
  5. Brzózka Piotr
  6. Chlebowska Aleksandra
  7. Dorynek Michał
  8. Feć Agnieszka
  9. Janik Anna
  10. Jochymek Kamil
  11. Kasperczyk Tomasz
  12. Kasprzyk Dariusz
  13. Kopacz Natalia
  14. Kropidłowska Marta
  15. Kuczera Paweł
  16. Likus Tomasz
  17. Luzarowski Cyprian
  18. Molik Grzegorz
  19. Musiałek Mateusz
  20. Nowak Rafał
  21. Obetkał Piotr
  22. Paliwoda Wioletta
  23. Panic Jacek
  24. Popławski Daniel
  25. Prasak Eryk
  26. Strzyż Paulina
  27. Tarnawski Mateusz
  28. Tarnawska Paulina
  29. Warzecha Franciszek
  30. Wądołkowski Piotr
  31. Wójcik Grzegorz
  32. Wójcik Paulina
  33. Zieliński Jan
Klasa 3 c
humanistyczna
Wychowawca:
mgr Agnieszka Rusek
  1. Basta Kamila
  2. Bednarz Marcin
  3. Bilska Ewelina
  4. Błajda Wioletta
  5. Bogacz Monika
  6. Bolek Magdalena
  7. Chechelski Maciej
  8. Dura Agnieszka
  9. Folga Iwona
  10. Forycka Małgorzata
  11. Gucik Marta
  12. Gut Kinga
  13. Jabłońska Gabriela
  14. Jaśko Agnieszka
  15. Jędrysik Martyna
  16. Kamieniarz Łukasz
  17. Kubarek Dominika
  18. Kuchta Dorota
  19. Kwiatkowska Anna
  20. Łaskuda Marcin
  21. Maciejowski Krzysztof
  22. Majcherczyk Maria
  23. Matecka Olga
  24. Miarka Agnieszka
  25. Odrzywołek Michał
  26. Padiasek Sylwia
  27. Roczniewska Izabela
  28. Siejka Joanna
  29. Strzelec Anna
  30. Strycharska Dominika
  31. Szlęzak Krzysztof
  32. Warzecha Mateusz
  33. Wojtas Patrycja
  34. Zając Paulina
  35. Żukowska Katarzyna
  36. Żurawska Katarzyna
Klasa 3 d
biologiczno - chemiczna
Wychowawca:
mgr Wioletta Gajda
  1. Błachut Kornelia
  2. Ciaputa Jadwiga
  3. Cyganik Anna
  4. Drąg Paweł
  5. Dziwak Grzegorz
  6. Feliksiak Natalia
  7. Gabryel Ewelina
  8. Gabryel Marta
  9. Gębka Natalia
  10. Ilasz Adrian
  11. Jarczyk Justyna
  12. Kaszuba Radosław
  13. Kłeczek Paweł
  14. Kolasińska Agnieszka
  15. Korpała Barbara
  16. Koryczan Anna
  17. Kosowski Marek
  18. Kosowski Mateusz
  19. Kosowski Marcin
  20. Kozub Magdalena
  21. Ludwikowska Monika
  22. Łukasik Daria
  23. Majewski Rafał
  24. Malanowska Aneta
  25. Mikłas Bogusław
  26. Mizia Magdalena
  27. Nastawny Maria
  28. Padula Natalia
  29. Paluch Anna
  30. Saługa Szymon
  31. Skowroński Mateusz
  32. Sobieraj Ewa
  33. Stefański Tomasz
  34. Woźny Anna
  35. Zając Aneta
  36. Zając Kamila
Klasa 3 e
ogólna z językiem angielskim i niemieckim
Wychowawca:
mgr Elżbieta Tekiela
  1. Derela Michał
  2. Dudek Klaudia
  3. Frączyk Paulina
  4. Gerlach Tomasz
  5. Glistak Agnieszka
  6. Grądzki Robert
  7. Jamroz Magdalena
  8. Kaim Anna
  9. Kołacz Karolina
  10. Kostka Katarzyna
  11. Kucia Agnieszka
  12. Mądrzyk Kamil
  13. Nowakowska Anna
  14. Pacek Damian
  15. Pactwa Radosław
  16. Pająk Hanna
  17. Pałka Patrycja
  18. Pilarczyk Katarzyna
  19. Polak Marcin
  20. Putek Marta
  21. Ryba Anna
  22. Sędzielarz Anna
  23. Siata Anna
  24. Słowińska Anna
  25. Smółka Magdalena
  26. Sojda Aleksandra
  27. Stojowska Agnieszka
  28. Strojek Anna
  29. Suślik Katarzyna
  30. Szklarczyk Szczepan
  31. Trębacz Tomasz
  32. Trojak Anna
  33. Wałęga Natalia
  34. Witek Tomasz
  35. Zając Piotr
  36. Zalewska Joanna
Klasa 3 f
humanistyczna
Wychowawca:
dr Iwona Ochodek-Szpak
  1. Białka Natalia
  2. Budniak Marta
  3. Chmielarczyk Łukasz
  4. Cudak Agnieszka
  5. Debus Anna
  6. Ganobis Iwona
  7. Gładys Kamila
  8. Grelak Monika
  9. Jagoda Izabela
  10. Kalita Ewa
  11. Karbownik Paulina
  12. Kęska Kinga
  13. Kijak Judyta
  14. Kołodziej Katarzyna
  15. Krawczyk Agnieszka
  16. Kuchta Kinga
  17. Kula Martyna
  18. Labisz Bartosz
  19. Legutko Karolina
  20. Leńczowska Magdalena
  21. Linczowska Katarzyna
  22. Łysek Magdalena
  23. Maciejowska Sylwia
  24. Marońska Barbara
  25. Noworyta Anna
  26. Orlaś Łukasz
  27. Piekarska Ewa
  28. Skalec Michał
  29. Sojka Marta
  30. Sołkiewicz Aleksandra
  31. Sosnowska Anita
  32. Spytkowska Gabriela
  33. Szczyrbuła Aleksandra
  34. Szkopek Natalia
  35. Śliwińska Iwona
  36. Tratwiński Jakub
  37. Wiażewicz Mateusz
  38. Wosik Anna
  39. Zemanek Kinga
Klasa 3 g
ogólna z językiem niemieckim
Wychowawca:
mgr Irena Dusza
  1. Brandys Paulina
  2. Brodzik Ewelina
  3. Bytomska Beata
  4. Ciastoń Katarzyna
  5. Czajka Dawid
  6. Kochańska Natalia
  7. Krupa Magdalena
  8. Kumala Edyta
  9. Łagan Agnieszka
  10. Miziołek Beata
  11. Miziołek Natalia
  12. Mojski Dawid
  13. Odrzywołek Marcin
  14. Odrzywołek Tomasz
  15. Perlak Agnieszka
  16. Pękala Agnieszka
  17. Piórko Małgorzata
  18. Płatek Maciej
  19. Pocztowski Wojciech
  20. Rozmus Marta
  21. Rybka Katarzyna
  22. Saługa Janusz
  23. Siemek Olimpia
  24. Smalarz Marek
  25. Sobek Robert
  26. Starzykiewicz Marta
  27. Szarek Monika
  28. Talik Agnieszka
  29. Trzyna Katarzyna
  30. Turska Klaudia
  31. Uberman Justyna
  32. Witek Krzysztof
  33. Włodarski Leszek
  34. Woch Justyna
  35. Wrona Marek
  36. Zając Rafał
  37. Zaporowska Justyna
Klasa 3 h
ogólna z językiem angielskim
Wychowawca:
mgr Elżbieta Gut
  1. Bębenek Karolina
  2. Chodacka Anna
  3. Czyżykiewicz Katarzyna
  4. Dziuk Urszula
  5. Jamrozik Łukasz
  6. Jaworek Natalia
  7. Kaczmarek Katarzyna
  8. Kaleta Olga
  9. Kanik Joanna
  10. Kawala Bartosz
  11. Kociołek Olga
  12. Kowalska Anna
  13. Kozłowska Karolina
  14. Kuczara Anna
  15. Macuda Marta
  16. Majka Joanna
  17. Miziołek Katarzyna
  18. Mróz Agnieszka
  19. Mulcan Mateusz
  20. Norys Tomasz
  21. Nowak Magdalena
  22. Pierzchała Natalia
  23. Skinderowicz Jakub
  24. Skrzypkowska Joanna
  25. Stanczewska Alicja
  26. Śmiłek Anna
  27. Szydło Patrycja
  28. Tataruch Agnieszka
  29. Wasiczek Paulina
  30. Wątroba Anna
  31. Wróbel Izabela
  32. Wydra Paulina
  33. Zalewska Sandra
Klasa 3 i
matematyczno - informatyczna
Wychowawca:
mgr Anna Kozioł
  1. Achtelik Łukasz
  2. Boroń Tomasz
  3. Budzyńska Iwona
  4. Czerwonka Damian
  5. Dudek Marcin
  6. Dura Kamil
  7. Faryński Marcin
  8. Kawala Magdalena
  9. Kiljan Piotr
  10. Knapik Piotr
  11. Kocjan Joanna
  12. Koryczan Marzena
  13. Kosowski Mariusz
  14. Lorek Paweł
  15. Markiewicz Natalia
  16. Mędela Natalia
  17. Perończyk Justyna
  18. Piotrowski Marcin
  19. Sękala Joanna
  20. Siemek Magdalena
  21. Starzykiewicz Tomasz
  22. Stolarz Daniel
  23. Stryczek Mariusz
  24. Szczepina Adrian
  25. Tomaszewski Kamil
  26. Witek Łukasz
  27. Wosik Tomasz
  28. Ziniewicz Monika
  29. Żurek Anna
Klasa 3 j
ogólna z językiem angielskim
Wychowawca:
mgr Marek Malik
  1. Baj Joanna
  2. Bębenek Ewelina
  3. Biernacka Martyna
  4. Bolek Marcin
  5. Borkowska Anna
  6. Cichoń Agata
  7. Cora Łukasz
  8. Dzień Anna
  9. Gabryel Michał
  10. Goły Agnieszka
  11. Hejmej Dominik
  12. Kapcia Katarzyna
  13. Kmiotek Katarzyna
  14. Kopeć Justyna
  15. Kurdziel Monika
  16. Łabanowska Monika
  17. Madeja Rafał
  18. Ostafin Iwona
  19. Paul Marcelina
  20. Pawlińska Arletta
  21. Piątek Karolina
  22. Piegza Zbigniew
  23. Piórek Natalia
  24. Pluta Karolina
  25. Seweryn Barbara
  26. Spyt Justyna
  27. Szpak Paweł
  28. Ściebur Anna
  29. Świerguła Aneta
  30. Tekielak Magdalena
  31. Watola Justyna
  32. Więcek Agnieszka
Klasa 3 k
biologiczno-chemiczna z nachyleniem sportowym
Wychowawca:
dr Mirosława Przeworowska-Kawala
  1. Bober Marzena
  2. Fudała Małgorzata
  3. Gaj Justyna
  4. Karweta Michał
  5. Koniuch Mateusz
  6. Kopczyk Bartosz
  7. Kosowski Karol
  8. Kozioł Jarosław
  9. Krakowiak Katarzyna
  10. Król Magdalena
  11. Kukułka Karolina
  12. Kubański Karol
  13. Łyszczarz Joanna
  14. Pałczyński Tomasz
  15. Perończyk Joanna
  16. Pstrucha Marzena
  17. Stark Piotr
  18. Tomaszewska Kinga
  19. Wilk Paweł
  20. Zieliński Norbert
Klasa 3 l
humanistyczna
Wychowawca:
mgr Jerzy Jura
  1. Banaś Patrycja
  2. Bączek Justyna
  3. Bodnar Agnieszka
  4. Curyło Katarzyna
  5. Ćwik Natalia
  6. Dudek Marta
  7. Głogowska Paulina
  8. Obora Joanna
  9. Janusz Alicja
  10. Jarosz Joanna
  11. Kapcia Anna
  12. Kilian Zuzanna
  13. Lebuda Damian
  14. Lekowska Nikola
  15. Łazarz Dagmara
  16. Łukaszewska Sylwia
  17. Mamcarz Dorota
  18. Pierzak Anna
  19. Pilip Kamila
  20. Porębska Kinga
  21. Potok Marlena
  22. Pudełek Beata
  23. Rusin Katarzyna
  24. Ryba Małgarzata
  25. Ryś Katarzyna
  26. Ryznar Magdalena
  27. Sojka Urszula
  28. Szala Małgorzata
  29. Tadeusz Urszula
  30. Wróblewska Anna
  31. Wyka Ewa
  32. Zalewska Agnieszka
  33. Zielińska Magdalena
II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie © wszystkie prawa zastrzeżone