na
Jubileusz XX-lecia i I Zjazd Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie.
1 września 2011 roku nasza szkoła będzie obchodzić rocznicę XX-lecia swojego istnienia. W związku z Jubileuszem chcielibyśmy się spotkać z naszymi Absolwentami, dlatego zapraszamy wszystkie roczniki na I Zjazd Absolwentów, który odbędzie się
14 października 2011 roku.
Zjazd kolegów i koleżanek przypomni Wam wspaniałe lata młodości,
da odskocznię od codzienności, odnowi i zacieśni dawne przyjaźnie.
Wierzymy, że licznie weźmiecie udział w spotkaniu, a my powitamy Was z wielką życzliwością
i gościnnością.
Do miłego zobaczenia
Dyrekcja i Komitet Organizacyjny Jubileuszu XX-lecia i I Zjazdu Absolwentów
II Liceum Ogólnokształcącego
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie